Skip to main content
Please wait...
Tunele drenarskie SZAKK i studnia chłonna

Tunele drenażowe i studnia chłonna

Tunele drenarskie i rudnie chłonne to nowoczesny system drenażowy dla oczyszczalni ścieków oraz odwodnień. 


Tunele rozsączające SZAKK 200 i 400 litrów został zaprojektowane głównie z myślą do rozprowadzania i rozsączania ścieków lub wody rożnego pochodzenia. Tunele układa się w ciągi. Układ rozsączający SZAKK może być stosowany zarówno w gruntach przepuszczalnych, jak i słabo przepuszczalnych, gdzie poziom wód gruntowych jest niski.

Produkujemy dwie pojemności tuneli - 200 i 400 litrów w dwóch wersjach LIGHT - dla ruchu pieszego i HEAVY - dla ruchu samochodowego. Dodatkowo wyróżniamy dla każdego typu 3 różne rodzaje podłączeń co daje nam 12 różnych rodzai tuneli drenarskich, co ułatwia ich adaptacje do danej sytuacji przy projektowaniu.

Jako nieliczni producenci tuneli drenarskich uzyskaliśmy na nie Aprobatę Techniczną AT/2015-08-0337. Aktualnie posiadają Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2021-1703 wymaganą przy zgłoszeniach jako drenaż dla przydomowych oczyszczalni. 


montaż tuneli rozsączających szakk

Prezentowany tunel drenarski, jest zbudowana w oparciu o najwyższej klasy zbiornik z PEHD, wytwarzane w procesie obtapiania rotacyjnego.


Sposoby połączeń

spospby połaćzeń tuneli szakk

Wymiary


Studnia chłonna SZAKK 210 l został zaprojektowane głównie z myślą do rozprowadzania i rozsączania ścieków lub wody rożnego pochodzenia. Układ rozsączający SZAKK może być stosowany zarówno w gruntach przepuszczalnych, jak i słabo przepuszczalnych, gdzie poziom wód gruntowych jest niski.
 

Jako nieliczni producenci studni chłonnych uzyskaliśmy Aprobatę Techniczną AT/2015-08-0337. Aktualnie posiadają Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2021-1703 wymaganą przy zgłoszeniach jako drenaż dla przydomowych oczyszczalni. 

Schemat połączeń studni chłonnej szakk

Wymiary

wymiary studni chłonnej szakk 210

Informacja

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!